maddieking1234 maddieking1234 01-12-2022 Mathematics contestada 6. The concession stand has water, pop, and juice boxes. The student council spent $158 on juice boxes, $83 on pop, $5.45 on each case of water. They bought 6 cases of water. What is the total cost of all the drinks?