Callan is making pizza using flour, tomatoes, and mozzarella cheese. This table gives the cost, per kilogram, of each ingredient, and the amount, in kilograms, that Callan uses: Ingredient Price per kilogram Amount Flour 0.800.800, point, 80 dollars per kilogram xxx kilograms Tomatoes 3.303.303, point, 30 dollars per kilogram yyy kilograms Mozzarella zzz dollars per kilogram 0.50.50, point, 5 kilograms The total amount Callan spends on ingredients is CCC dollars.