Bbmonstr728 Bbmonstr728 05-06-2023 Business contestada Joy has $200 of income to spend on books (B), priced at $10 per book. and Tango (T) classes, priced at $8 per class. Which of the following consumption bundles is affordable? a.B=2, T=22 b.B=10,T=13 c.B=1 T =25 d.B=21,T=0 e.B=13,T=9