gp8nq5pcyh gp8nq5pcyh
  • 04-01-2024
  • Mathematics
contestada

Luciana receives 25 gigabytes of data each month with her phone plan. She uses 0.75 gigabytes every day. Determine how many days it will take luciana to have 13 gigabytes remaining.

Respuesta :

Otras preguntas

find the value of x.
Does Louis XIV seem arrogant, or is he simply offering experienced advice?
John typed 545 words in 35 minutes, what is his typing speed?
What is your opinion/review of the novel The Outsiders
This macro nutrient provides extra protection to your bones and organs, it is also your body's reserve energy source. * Protein Fat Carbohydrate
It costs $3.24 for a pack of 18 pencils. Find the unit price in dollars per pencil. If necessary, round your answer to the nearest cent.
Can someone help me ?
10 points!!!!!!!!!!!!!!
find the length of the side of a square whose area is 11025 square centimetre​
Divide 0.50 / 250 PLS HELP I GIVE 20 POINTS