tmga1694 tmga1694 04-03-2024 Mathematics contestada 18 kg sugar costs Rs 760 then, a) b) :)) 1) What is the cost of 3 kg sugar? How much sugar can be bought for Rs 4275? Ramesh buys 8 kg sugar and sells at Rs 99 per What percent profit or loss does Ramesh make