jadenhuerta1
jadenhuerta1 jadenhuerta1
  • 04-11-2019
  • Mathematics
contestada

Can you please help me whit this??:’v

Can you please help me whit thisv class=

Respuesta :

briansantamaria123
briansantamaria123 briansantamaria123
  • 04-11-2019

Answer:

$0.25

Step-by-step explanation:

4 goldfish cost a dollar

1 cost 1/4

Answer Link
rilienichole2003
rilienichole2003 rilienichole2003
  • 04-11-2019
It costs 25 cents for 1 goldfish
Answer Link

Otras preguntas

What if nitrous oxide gas doesn't work on me?
Which words in the sentence make up the adjective phrase? Terry gave his brother his collection of baseball cards. A. his brother B. Terry gave C. of baseball c
In what state did Reconstruction last the longest?
Scribes became important in Sumerian and Egyptian life because they __________. A. were the only people who could read and write B. judged property disputes aft
what PEMDAS is this (4+5)78-49
Which phase of cell division is shown? A. prophase I of meiosis B. telophase II of meiosis C. telophase of mitosis D. anaphase of mitosis
Did the caste system negatively affect women?
Why are embryonic stem cells more useful than other stem cells?
Which staement is NOT true about the attack on Pearl Harbor? A- It evoked sympathy for Japanese Americans living in America. B-It was a surprise attack on a U.S
Identify the case of the pronoun in the following sentence: I ate the entire pizza. A. Nominative B. Objective C. Possessive