Jason paid $15.50 for 3 slices of pizza and 2 burgers. Susan paid $20 for 1 slice of pizza and 4 burgers. Write a system of equations and then determine the cost of each Slice of pizza and the cost of each burger.(Do Not give the equation as your answer).
:Each slice of pizza cost$?
:Each burger cost$?