CBbrandon5719 CBbrandon5719 05-12-2019 Mathematics contestada He measures and determines that he needs 24 feet of fencing. Whaen he arrives at the home improvement store, he realizes fencing is priced at $0.25 per inch. How much will it cost Justice to fence in his garden?