cchsemily5124 cchsemily5124 05-03-2020 Mathematics contestada Karen buys 5 cups of coffee and 2 bagels for $26. Kenneth buys 3 cups of coffee and 3 bagels for $21. How much does one cup of coffee cost? How much does one bagel cost?