ababcoc21 ababcoc21 05-05-2020 Mathematics contestada 1. Casey bought 20 pens, some ballpoint and some felt-tipped. Ballpoint pens cost $0.25 each and felt-tipped pens cost $1.25 each. If Casey spent $15.00 on pens, how many felt-tipped pens did he buy?!