ohhecknawbruh ohhecknawbruh
  • 03-09-2020
  • Mathematics
contestada

Kristen has $22.50. Anna has $28.50. Use the following to determine how many pounds of mixed nuts each can buy.

Respuesta :

Immabeegboinow Immabeegboinow
  • 04-09-2020
There isn't enough info to solve the problem. How much does each pound of mixed nuts cost?
Answer Link

Otras preguntas

Is natural selection a fact or theory
Positive and negative aspects of monarchy
Why is it important to keep your password safe?
Why was Babylon an important city in the ancient world
why was the roman empire divided geographically into two empires
Slope form of through -4,-1, slope-4
Why should people care about the amount of production that takes place within the economy?
find the sum 3 3/5 and 2 1/2
Food handlers can contaminate food when they: a. keep fingernails short for easy cleaning underneath b. change gloves for fresh gloves between tasks c. have
a sentence for taiga