dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

*Explain how trees can "fall up." How does this situation help the local economy?*
Which region did Julius Caesar bring under Roman control?
What effects did the construction of the transcontinental railroad have on coast-to-coast communication? It made coast-to-coast communication instantaneous. It
Which element has characteristics most similar to fluorine (F)? A. lead (Pb) B. hydrogen (H) C. nitrogen (N) D. bromine (Br)
Not sure if that’s the right answer, help?
How do you do this? I need help
Which of the following is the first requirement for an organization to transform? A. Organizational behaviorB. Organizational change C. Organizational structure
Normal ketchup vs Fancy Ketchup. What’s the difference?
The _____ view argues that international production should be distributed among countries according to the theory of comparative advantage.
How has immigration affected Dalton, Georgia, home to major carpet producers? A large proportion of school children are now Hispanic. The city has a Spanish-lan