Three friends go grocery shopping together, and each buys the same kind of
strawberries. Akio buys 2 pounds (lb) and pays $1.50. Gordon buys 3 pounds
and pays $2.25. Maria buys 4 pounds and pays $3.00.
Identify the graph and unit price that represent the strawberry costs.