Respuesta :
The answer is .81
Explanation: Since the total cost is 2.45 you divide the total by the amount of candy bars you bought to find out how much it is for each
Explanation: Since the total cost is 2.45 you divide the total by the amount of candy bars you bought to find out how much it is for each