Daniel bought 4 packages of ribbon for $0.80 each, 2
rolls of wrapping paper for $4 each, and a pair of good
scissors for $12. Including a sales tax of 8%, how much
did Daniel spend altogether on all the items?Please show step by step!!Whoever answers gets BRAINLIEST