17438 17438
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

A 2-gallon jug of water costs $14.24. What is the price per quart?

Respuesta :

talisa1962
talisa1962 talisa1962
  • 02-12-2020

Answer:

p

Step-by-step explanation:

p

Answer Link

Otras preguntas

what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00