Lissette12345 Lissette12345
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

How do I compare Elenas and Noah’s money using fractions?

Respuesta :

Shiina
Shiina Shiina
  • 03-12-2020

Answer:

How much money do they have?

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Granola costs $6.50 per pound. Assorted nuts cost $9 per pound. How many pounds of granola and nuts are needed to make 9 pounds of trail mix that costs $8 per p
what is the greatest common factor for 9 and 27
Which one of George Washington's warnings laid out in his farewell address do you believe would be violated if we became involved in the Ukrainian/ Russian conf
4. Anjali sells her banana bread at the farmer's market. She sells the loaves for $6.49 each If it costs her $2.20 to make each loaf, what is the percent markup
Write down the integer values satisfied by this diagram.
what was the earliest prehistoric culture to have lived in oklahoma?(3 full sentences)
find the slope of the line that passes through the points (-2, 6) and (9, -5). ​
Question2 measure the following angle in the diagrams below and record the results in the table below​
j more than 328 is the same as 264 as an equation
Name the rock that is the product of obsolete plants