Respuesta :

Answer:

It will cost $1.65

Step-by-step explanation:

.33x5=$1.65

Answer:

$1.65

Step-by-step explanation:

1 banana costs $0.33 or 33 cents so 5 bananas are costing 33*5 cents or 65 cents which is $1.65

Q&A Education