gimmetheanswers19 gimmetheanswers19 05-12-2020 Mathematics contestada Which following examples has unit price of $3.00? Select all that apply. A) 5 notebooks for $15.00 B) 10 toy cars for $30.00 C) 2 pizza slices for $6.00 D) 3 books for $10.00 E) 4 tickets for $16.00