mator12
mator12
03-02-2021
Mathematics
contestada
Help please timed :(((
Respuesta :
angstar4
angstar4
03-02-2021
A because you move down 5 units and over 2
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 28+ )
Otras preguntas
A package of 5 pairs of gloves costs $29.45. What is the unit price of a pair of gloves? is it $5.89per pair?
Which correctly gives the location of the point (7, –13)? A. Quadrant I B. Quadrant II C. Quadrant III D. Quadrant IV
Hirva ate 5-.8 of a medium pizza.elizabeth ate 1-.4.how much pizza did they eat together
How did tools improve during the old stone age?
Which of the following BEST describes a social contract as defined by Western philosophers in the 18th century?
what economic and political conditions following world war 1 encouraged dictatorships
why is the following incorrect? 296 divided by 6 equals 48 remainder 8.Write your answer before you complete the calculation
Greg kicked the soccer ball 75 feet. How many yards did he kick the ball
Many times, the molecules join to form long chains with what kind of backbone?
what are the partial products of 42 times 5