hylankn57stu
hylankn57stu hylankn57stu
  • 04-02-2021
  • Mathematics
contestada

Please answer both questions

Please answer both questions class=

Respuesta :

isisgskdod06 isisgskdod06
  • 04-02-2021

Answer:

use photo math it's faster!! promise:)

Answer Link
bigbrainer69 bigbrainer69
  • 04-02-2021
a) 800 dollars for 1 ton
b) exponential
Answer Link

Otras preguntas

What is 2.4 divided 16.8
What is the greatest common factors of 24,36,60, and 84
How many newtons of force would 200 grams apply? What would be the mass of an object that weights 7 N on earth? If an object weights 450 N. How much does it wei
A 6 ounce bag of raisins costs $2.46. An 8 ounce bag costs $3.20. Which is a better deal?
metaphors in Esperanza Rising
Allison buys 25 roses and some tulips she loses 4 flowers on her way home at home she counts 30 flowers how many tulips did she buy
What is 3/25 as a decimal?
What effect does the availability of many substitutes have on the elasticity of demand for a good?
What cellular structure must oxigen cross to get from the outside to the the inside of an animal cell? 1) the nucleus 2)the cytoplasm 3)the plasma membrane 4)th
10p-2(3p-6)=4(3p-6)-8p