MajesticBeauty1231
MajesticBeauty1231 MajesticBeauty1231
  • 05-02-2021
  • Mathematics
contestada

If you answer both questions properly I might give you the brainlies

If you answer both questions properly I might give you the brainlies class=

Respuesta :

21castilloch 21castilloch
  • 05-02-2021

Answer:

32

Step-by-step explanation:

Answer Link
easye2235
easye2235 easye2235
  • 05-02-2021
Answer 32

Step by step explanation
Answer Link

Otras preguntas

A package of ground beef costs $6.98. The price per pound is $1.86. How many pounds of ground beef are in the package? Round to the nearest hundredth.
in which sentence is the italicized word used incorrectly/ a carlos made a beautiful cedar chest. b i saw several moose in the back yard c it is always bett
Simplify the following expression. 1/4 (24-16x) a. 6+4x b. 6+4 c. 6-4x d. 6-4
12 letter that has to do with farming
Which on of these numbers is not like the others? 25, 16, 49, 63, 81
What are the value of the 5s in the number 5,508 ... Pls answer thank you
Yolanda is buying supplies for school. she buys n packages of pencils at $1.40 and m pads of paper at 1.20 each. what does each term in the expression 1.4n 1.2m
Who might be the main characters in a world parents type of creation story? a turtle and a raven a powerful god and a human the sky and the earth the spirits of
How did railroads contribute to urban growth during the Second Industrial Revolution?
compare and contrast the sister relationship between anna and kate