Mia34343 Mia34343 03-03-2021 Mathematics contestada A sign in a bakery gives these options: 12 muffins for $25 24 muffins for $46 50 muffins for $94 Find each unit price to the nearest cent. Option 1: $ Option 2: $ Option 3: $