amanii34 amanii34
  • 03-05-2021
  • Health
contestada

What food do manufacturers use to make diapers?

Respuesta :

crysstalrose1512
crysstalrose1512 crysstalrose1512
  • 03-05-2021
J think its the first persons answer
Answer Link
Deondrea24 Deondrea24
  • 02-09-2021

Answer:

Corn

Explanation:

Wheat And Corn Based Materials...

Answer Link

Otras preguntas

A parabola and a circle are graphed into the standard (x,y) coordinate plane. The circle has a radius of 4 and is centered at (1,1). The parabola, which has a v
what is the difference between asia and europe
If you're expert in English language when someone wants to improve him/her English language, how come you help him/her in a right way ?
Ray hired sun and peter to help him move .Sun charged a $20 flat fee and $30 per hour.Peter charged $25 per hour. Write an expression for ray's total cost if su
(20 points) A 2-liter bottle of soda (67.6 ounces) costs $1.89. A case of twelve 12 ounce cans of the same soda costs $2.99. Calculate the unit price (price/oun
Someone please help! Thank you!
4/6 in the lowest term helpppppppppp!!!!!!!
Select the equation in point-slope form for the line that passes through the point (1, –1) and has a slope of 4.
Water has blank to africa
what would happen if we remove a producer from a food web?