Seudónimo
Seudónimo
02-12-2016
Mathematics
contestada
wнaт are тнe anѕwerѕ тo тнιѕ
Respuesta :
madig3
madig3
02-12-2016
All you have to do is basically divide and make a diagram
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 47+ )
Otras preguntas
What is cheese in French HELP meeeeee please and don't give bad answers
What is an equation of the line that passes through the point (-2, 1) and is parallel to the line whose equation is 4x-2y=8?
The cost of pumpkin seeds is proportional to their weight. A 24-ounce bag of pumpkin seeds costs $6.00. What is the unit rate for the pumpkin seeds? $0.24 per o
Peter makes a trip from Chappaqua to Southampton, a distance of 360 miles, in 5 hours. At this rate, how many miles can Peter travel by train in 9 hours?
Find the slope that passes through (3,1) and (5,8)
1) Which equations represent functions that are non-linear? Select each correct answer. a) Y = X b) 2Y= 4x+6 c ) Y = 8 + x d) Y - 6 = x^2 e)
please help thanks ❗
4. Simplify the expression. -3 (b-7)
A lender wil verity and carefully consider your income before approving you for a loan becausea they need to be sure you will be able to pay the loan backb gove
who are called as executive define two types of Executive