Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Texture provides clues about how igneous rocks were formed A. true B. False
If a radio station airs a conservative commentator’s critique of a liberal author and does not allow the author an opportunity to appear on air, it could have v
When a creature or person practices an activity during the day, what is the typical effect on their dreams? A. They have no dreams. B. They dream about the act
An example of a pioneer species is? 1.A Sparrow 2. a lichen 3. An Earthworm 4. A spider
What makes the proteins in a cell? Brian ribosomes hormone enzyme
Which is a feeling of physical discomfort caused by the body’s need for nutrients? obesity metabolism hunger appetite
Do "practicing Christianity" a region???
Read the passage below and write two or these sentences discusseing two or three sentence discussing how the lack of punctuation affects you fluency when readin
Coin flipping simulates the events of mitosis and the production of sperm or eggs
What is the electron configuration of the calcium ion?