azuucandia azuucandia
  • 03-07-2021
  • Spanish
contestada

if anyone needs to practice speaking Spanish, you can send me your discord and I can help you (my first language is Spanish and I'm a girl haha)

Respuesta :

tiwarirohit9880
tiwarirohit9880 tiwarirohit9880
  • 03-07-2021

Answer:

thank you for notice but not interested in Spanish language..

Answer Link
jayprakash09
jayprakash09 jayprakash09
  • 03-07-2021

Answer:

thats good... if i got someone i will recommend for you thank me later

Answer Link

Otras preguntas

Suppose that the manufacturer of a gas clothes dryer has found that, when the unit price is p dollars, the revenue R (in dollars) is R(P) = - 8p^2 + 24,000p. Wh
Hi can someone help me with this question please?
2. A criança molhou-se inteira tentando dar banho no cachorro. * 10 pontos A frase está na voz reflexiva porquanto o sujeito recebe e pratica a ação expressa pe
help me with it please with stepsclass 9 trigonometry ​
PLEASE HELP ME ITS EITHER PASS OR FAIL I RLLY NEED HELP ITS MY LAST ONE
today is the first day of school. The parents are excited but their children​
factorise X^2 + 4xy - 4y^2- 9z^2​
Need answer asap the topic is inverses and cxompositions in algebra 2
A 3-gallon jug of water costs $15.00. What is the price per quart?
How do you do this TwT