lkjhgfdfghjkjhgfdsd
lkjhgfdfghjkjhgfdsd lkjhgfdfghjkjhgfdsd
  • 04-11-2021
  • Mathematics
contestada

HELLPPPP COMPATIBLE NUMBERS

Yesterday, Nate’s mom bought 4 boxes of crackers for $2.59 each. About how much
did she pay for the crackers?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-11-2021

Answer:

She paid $10.36

Step-by-step explanation:

Answer Link
emmadecamelo64 emmadecamelo64
  • 04-11-2021

Answer:

10.36

Step-by-step explanation:

4 x 2.59 = 10.36

Answer Link

Otras preguntas

Read the paragraph. (1) Once we turned my garage into our practice space, our band really began improving. (2) The garage has given us some unexpected surprises
A remote-controlled model airplane has a mass of 1.57 kg. It is traveling forward, parallel to the ground. Its initial velocity is 0.45m / s , and its final vel
A piece of mohair taken from an angora goat has a radius of 31x10^-6m. What is the least number of identical pieces of mohair that should be used to suspend a 7
I need some help with this assignment 100 points for who ever helps
Street lighting was originally developed improve Public Safety. Rate the importance of the criteria
what is the answer to 6+32⋅4=
The mean value of land and buildings per acre from a sample of farms is $1800, with a standard deviation of $100. The data set has a bell-shaped distribution. A
There are some nickels, dimes, and quarters in a giant piggy bank. For every 2 nickels, there are 3 dimes. For every 2 dimes, there are 5 quarters. There are 50
Which option best describes the relative arrangement of the four components in an amino acid? A) they’re all connected from a branching network of carbon atoms
The Great Gatsby How does Nick describe Tom Buchanan?