Angelinanosir88 Angelinanosir88 04-11-2021 Mathematics contestada PLS HELP!!! Casey earned $220 selling baked goods. Her expenses were $2.50 per baked good. Which equation can be used to find b, the number of baked goods Casey would have to sell in order to make a profit of exactly n$100? a. 220 - 2.50b = 100 b. 220 + 2.50b = 100 c. 220b - 2.50 = 100 d. 220b + 2.50 = 100