pbenavid3496 pbenavid3496
  • 05-11-2021
  • Mathematics
contestada

Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary. $330 for 13 ft2

Respuesta :

100037209
100037209 100037209
  • 06-11-2021

Answer:

for he money 300$

Step-by-step explanation:

if the number is higher then five i goes over

Answer Link

Otras preguntas

phosphorescence is a phenomenon associated with what algal division ?
Which statement about the Puritans is not true? A. They settled in New England. B. They welcomed people of all religions. C. They believed in education for all.
Why did the Egyptians mummify bodies? A. They wanted to keep the dead near them. B. They worshipped their dead ancestors. C. They believed humans would need the
what is made up of decayed and decomposed plants and animal matter
How were european and Native American cultures blended in New Spain
How do you use Squander as a sentence?
Hello! Its me CutieGurl, I'm new to brainly and would really appreciate help! I have the question below... THANKS in advance! <3 Which describes the underlin
In "The Glass of Milk," after the woman helps the boy, she looks "out at the street, at a distant point in space, and her face seemed sad." Which inference doe
Given the function g(x)= -4x+5, compare and contrast g(2) and g(-4). Choose the statement that is true concerning these two values. A- The value of g(2) is larg
Which words are the first and last words of the participial phrase in this sentence? Crunching popcorn the whole time, we were totally engrossed with the movie.