cadencehalamar cadencehalamar 05-02-2022 Mathematics contestada A deli charges the same price, $4.70, for all of its different sandwiches. If a company ordered n sandwiches for a luncheon, which equation could be used to find the total price, P, that the deli charged for the sandwiches?