3 tacos cost $18. Complete the table to show the cost of 4,5, and 6 tacos at the same rate.If you buy t tacos for c dollars, what is the unit rate?

3 tacos cost 18 Complete the table to show the cost of 45 and 6 tacos at the same rateIf you buy t tacos for c dollars what is the unit rate class=