Volume with PI math problem. We are looking at number one. It says a pumpkin pie cost $12.55 at Bobby’s bakery. If the pie has a Diameter Of 12 inches, what is the cost per square inch of the pie.

Volume with PI math problem We are looking at number one It says a pumpkin pie cost 1255 at Bobbys bakery If the pie has a Diameter Of 12 inches what is the cos class=