gravellette
gravellette
04-12-2017
Mathematics
contestada
estimate the unit price "3 for $13.47
Respuesta :
gmiller21940
gmiller21940
04-12-2017
13.47 x 3 = 4.47.
so, 4.47 is the unit price
Answer Link
Topmadworld
Topmadworld
04-12-2017
Hey there,
3 = $13.47
1 = $13.47 / 3
= $4.49
=
$4.50
Hope this helps :))
~Top♥
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 88+ )
Otras preguntas
what is defined as the average of the squared differences of the values from the mean
20 POINTS PLEASE HELP WILL REPORT IF JUST ANSWERING TO TAKE POINTS
You are a new assistant in a medical practice, and a patient arrives looking pale, and can not find their medical insurance information. As a professional, what
How can you help in addressing or resolving Digital Divide?
[tex]||3x-4|-5|\ \textgreater \ 1[/tex] help please!
As thermal energy is added to the pigment, what is occurring within the pigments to create a color change?
PLEASE HELP!!!!! ASAP! I REWARD BRAINLIEST!
CHAPTER 1 TOPIC OVERVIEW
Helppppppppp !!!!!!!!!!!
2-Bromo-3-methyl pentanoic acid